Mutfak Ekipmanları

Projelerimiz

     Projelendirme Nasıl Yapılmaktadır ?

  • Ä°letiÅŸim bilgilerimizde yer alan proje departmanına ait telefon numaramızdan veya mail adresimizden yetkili müÅŸteri temsilcilerimize ulaÅŸarak konuyla ilgili her türlü bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.
  • Tarafımıza ileteceÄŸiniz proje talepleriyle ilgili olarak sizden alınmış randevu tarih ve saatine istinaden proje ekibimiz verdiÄŸiniz adrese intikal ederek gerekli ölçümlerini yapıp, sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doÄŸrultusunda çalışmalarına baÅŸlayarak önce autocad çizimi olarak bir taslak hazırlamaktadırlar ve sonrasında da taslakta mutabık kalınır ise 3 boyutlu çizim çalışmaları ve fiyat çalışmasıda yapılarak siz deÄŸerli müÅŸterimizin beÄŸenisi ve onayına sunulur.
  • Proje çalışmalarımız ile ilgili fiyatlandırma çizimlerinin ve tasarımının yapılacağı alanın m2 sine göre yapılmaktadır. Ancak; Proje çalışmaları sonrasında tarafımızdan size verilmiÅŸ olan uygulama fiyat teklifimiz kabul görür ve bizimle çalışmaya onay verirseniz herhangi bir proje ücreti talep edilmez. Ücret yalnızca projenin uygulamasının tarafımızdan yapılmayacağı durumlarda sözkonusudur.
  • Ankara dışı proje taleplerinde yukarıda yazılı fiyatlandırmaya yol ücretleride ilave edilerek tarafınıza fatura kesilir. Ancak yine projenin uygulama safhası da bizim uhdemizde kalırsa, proje ücreti talep edilmeyeceÄŸi gibi diÄŸer yol ücretleri de talep edilmeyecektir.
  • Kamu kurum ve kuruluÅŸları için mevzuat farklı olduÄŸundan proje çizimlerine ilave olarak kapsamlı ihale dosyası hazırlanması, sıhhi, elektrik, mekanik, vs iÅŸleride çalışma kapsamına girdiÄŸinden fiyatlandırma da bu yönde deÄŸiÅŸiklik göstermektedir. Kamu kurumlarıyla ilgili daha önceki ihale dosyaları hazırlama iÅŸlerimizle ilgili olarak ''projelerimiz'' bölümünde bulunan galerileri ve iÅŸ bitirme belgelerimizi kontrol edebilirsiniz.
  • Proje çalışmaları esnasında uygulamaya geçilmeden önce iÅŸveren, proje üzerinde hertürlü deÄŸiÅŸiklik yapılması talebi hakkına sahiptir. 

          AÅŸağıda proje çalışmalarımızdan bazı örnekleri inceleyebilirsiniz.

Projelerimiz

Web Analytics